Bibliotekārā stunda "Hansam Kristianam Andersenam-220"!

Aprīļa mēnesī skolēni apmeklēja literāro pasaku stundu, veltītu pasaulslavenā pasaku meistara jubilejai.
Skatoties prezentāciju par rakstnieka dzīvi, varēja uzzināt, ka pie Dānijas krastiem sākas mūsu Baltijas jūra, ka Nāriņa, Kopenhāgenas simbols, ir nākusi no Andersena pasakas "Mazā nāra", ka gājputni pavasarī vienmēr atgriežas savā dzimtajā zemē ...
Plašāka informācija par šo pasākumu ir pieejama iestādes tīmekļa vietnes sadaļas "Atbalsta pasākumi" apakšsadaļas "Bibliotēka" apakšsadaļā "Istādes/pasākumi".
5.–9.klašu skolēni skatījās filmu "Straume".

Kāda ir šobrīd tik plaši lietotās frāzes: "Mēs esam vienā laivā" nozīme un būtība, filmas kontekstā mēģināja izprast 5.–9.klašu skolēni.
Šeit dažas no atziņām: 🙂
"Mums ir vienas un tās pašas problēmas, kā citiem un mēs saprotam viņus."
...
Plašāka informācija par šo pasākumu ir pieejama iestādes tīmekļa vietnes sadaļas "Projekti" apakšsadaļas "Programma "Latvijas skolas soma"" apakšsadaļā "2024./2025.m.g.".
Olimpiskais mēnesis un Olimpiskā diena 2025 skolā.

Azartiski un radoši ir aizritējis Olimpiskais mēnesis un Olimpiskā diena skolā!
Biatlons ziemā? Nē! Skolēni apguva Vasaras biatlonu un tas pa spēkam bija gan 1., gan 9.klases skolēniem ... 🙂
Plašāka informācija par šo pasākumu pieejama sadaļas "Ārpusstundu darbs" apakšsadaļas "Sasniegumi ārpusstundu darbā" apakšsadaļā "2024./2025.m.g.".
Iepazīstam marmorēšanas tehniku Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Šī gada visaktīvākie Latvijas Nacionālās bibliotēkas apmeklētāji - 4.a un 4.b klase - iepazinās un izmēģināja senu papīra dekorēšanas tehniku – marmorēšanu.
"Virtakas klasē" izglītojošās un radošās nodarbības laikā katrs skolēns, izvēloties savus krāsu salikumus, veidoja rakstu uz ūdens virsmas, no kuras tas tika pārnests uz papīra. Tā tika radīti unikāli raksti, kurus nav iespējams atkārtot un bērniem jauna, plašāka pieredze, kas veido neatkārtojamu personību.
Paldies skolotājām Sanitai un Ilgai par ieguldīto darbu!